Дніпро: 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 6. Канкава, 18. Зозуля, 8. Джуліано, 4. Кравченко, 29. Ротань, 99. Матеус Запасны: 77. Шеліхов, 3. Мазух, 19. Кобахідзе, 28. Шахов, 7. Кулаков, 9. Калініч, 11. Олійник

Кривбас: 12. Боровик, 3. Сердюк, 4. Шершун, 22. Лисицький, 23. Лобжанідзе, 24. Пашаєв, 7. Федорчук, 11. Бартулович, 15. Дедечко, 10. Прийомов, 8. Самодін Запасні: 55. Штанько, 5. Гітченко, 94. Мірошніченко, 39. Льопа, 88. Валєєв, 28. Матіч, 86. Антонов

1:0 Джаба Канкава, 33'
1:1 Олексій Антонов, 47'
1:2 Денис Дедечко, 80'

Завантажено користувачем prosport на канал You Tube

33 хвилина. Жахлива помилка оборони Кривбасу призводить до голу - Шершун і Боровик не зрозуміли один одного після навісу від Кравченка, м'яч отксочіл до Джаба Канкава, і гравець дніпровської команди забиває м'яч у сітку воріт гостей!

47 хвилина. Трохи більше хвилини вистачило Антонову, щоб забити гол. Олексій після передачі Пашаєва уздовж лінії штрафного потужно пробив у ціль.

Прес-конференція після матчу "Дніпро" - "Кривбас"
«Не хочеться скаржитися щотижня»
Загружено пользователем fcdniprotv на канал You Tube

Першої домашньої поразки
Несподівано програвши на своєму полі «Кривбасу» 1:2, «Дніпро» зазнав першої домашньої поразки в сезоні

Віримо у ФК Кривбас. Спасибі, за перемогу і хорошу гру!